سوالات متداول

لطفا در خصوص انواع خدمات خود توضیح دهید !

پاکسازی عمقی – فیشال درمانی – درمان جوش و جای جوش – روشن سازی و شفاف سازی – لیفتینگ و جوانسازی – کوچک شدن منافذ و کنترل چربی – لاین مراقبت دست‌ها – ماساژ بدن – میکرودرم ابریژن – درمااکسی تراپی – تراپی موها- کربوکسی‌تراپی بدون سوزن – هیدروژن تراپی موها- اسیدتراپی – میکروکارنت جوانسازی عمیق – لاین دورچشم – آنزیم‌ تراپی

جوانسازی پوست برای چه مشکلاتی انجام می شود؟

جوانسازی پوست برای از بین بردن تمامی چین و چروک های پوست ، ازی بین بردن لک های موجود در پوست ، لیفت صورت و غیره انجام می گیرد.

بهترین روش جوانسازی پوست کدام است؟

سالن‌های زیبایی خدمات گسترده‌ای را در رابطه با سلامت پوست، زیبایی صورت، مراقبت از پا، مانیکور ناخن، رایحه درمانی، رنگ و کوتاهی مو، حمام‌های گل و لای و بسیاری از خدمات دیگر ارائه می‌دهند.ماساژ درمانی چیست؟!

ماساژ برای بدن یک روش درمانی پرهوادار است که با تکنیک‌های گوناگون، مزایایی را برای پوست ایجاد می‌کند و همچنین برای بهبود عملکرد ذهن مفید است.

دیگر سوالات

سوال : انواع روش های جوانسازی پوست کدام است ؟

لیفت با نخ ، تزریق ژل ، تزریق بوتاکس ، کربوکسی تراپی ، مزوتراپی ، هایفوتراپی و غیره .

برترین محصولات پاکسازی صورت کدامند؟

محصولات در نظر گرفته شده برای استفاده در بدن انسان برای پاک سازی، زیبا سازی، ارتقا جذابیت یا تغییر ظاهر بدون تأثیر در ساختار بدن یا عملکردهای آنسالن زیبایی خدمات گسترده‌ای را در رابطه با سلامت پوست، زیبایی صورت، مراقبت از پا، مانیکور ناخن، رایحه درمانی، رنگ و کوتاهی مو، حمام‌های گل و لای و بسیاری از خدمات دیگر ارائه می‌دهند.

آیا جوانسازی پوست عوارض دارد؟

در صورتی که فرد برای انجام جوانسازی صورت به بهترین پزشک زیبایی مراجعه کند و مراقبت های قبل و بعد از آن روش را رعایت کند دچار عارضه ای نخواهد شد.

چه مراقبت هایی بعد از جوانسازی پوست باید رعایت کرد؟

مراقبت های بعد از جوانسازی پوست بسیار حائز اهمیت می باشد و در صورتی که فرد آن ها را رعایت کند نتیجه بهتری از انجام آن به دست می آورد.

بهتر است بدانید مراقبت های بعد از هر روش جوانسازی متفاوت می باشد اما از مراقبت هایی که بین آن ها مشترک است می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • بیمار داروهایی را که پزشک تجویز نموده است به طور مرتب استفاده کند.
  • جلسات معاینه را به طور مرتب برود.
  • برای کاهش تورم و کبودی بعد از جوانسازی از کمپرس یخ استفاده کند.

آیا سوالی دارید؟

لطفا ابتدا سوالات رایج را مطالعه کنید اگر پاسخ خود را نیافتید، با شماره زیر تماس حاصل فرمائید.

09033698706

 09033698667